הוד-עמי תרגומים והפקותהוד-עמי תרגומים והפקות

אודות הוד-עמי תרגומים והפקות

הוצאת הוד-עמי עוסקת בתרגום ובהפקה של מדריכים (User guides) מסוגים שונים עבור חברות מובילות בארץ ובעולם.

מחלקת התרגומים של הוד-עמי, מספקת שירותי תרגום והפקות לחברות שונות בישראל ומחוץ לה, במשך יותר מ-20 שנה, של חומר מגוון – מכשירים סלולריים, מכשירים חשמליים שונים, משחקים, מתקנים, רפואה ועוד.

בין לקוחות אלה אפשר למנות את
Nokia, Samsung, RIM, Mobile Group, M.B.COM Ltd., Dai Telecom Ltd., Accel Telecom Ltd., Getter, E-Teacher, פלאפון, נעמן, כפר השעשועים, ד”ר בייבי, סיגמא, מדיטרנד וחברות רבות נוספות.

נושאי התרגום מגוונים למדי, וכוללים מדריכים למשתמש, הוראות הפעלה, עלוני מידע ופרסום, הסכמים, הצעות מחיר, ספרים, חוברות ועוד. התרגומים השונים נעשים על ידי מתרגמים מיומנים, אשר מכירים את נושאי התרגום. הצוותים שלנו מתרגמים לעברית, לאנגלית ולשפות אחרות (וביניהן ערבית, צרפתית, רוסית, פולנית, ספרדית ועוד) תוך הקפדה על שפה מקצועית אך ידידותית, קולחת, ברורה וקלה להבנה. ההוצאה מקפידה על תרגום מדויק, אמין, איכותי ונאמן למקור, ולא פחות חשוב, היא מספקת אותו במסגרת לוח הזמנים שהוסכם.

התרגומים שלנו לעברית ולשפות אחרות נעשים על פי התקנים המקובלים בשפה. אנו מתאימים את התרגום לדרישות המזמין, וגם עונים על צרכים מיוחדים, אופי, גישה וסגנון של טקסט המקור. תהליכי העבודה נעשים ברגישות רבה לדרישות המזמין ותוך הקפדה על הסודיות העסקית.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהיתרונות של שירותי התרגום של הוצאת הוד-עמי: קורת-גג אחת לשירותי תרגום, עריכה, הגהה לשונית, עימוד ועיצוב לדפוס וגם הפקת דפוס. כחברה קטנה, אנו מספקים שירות אישי ומהיר. איש הקשר שלנו יהיה זמין תמיד לייעוץ ולעזרה ויהיה ער לכל פרט בתהליך העבודה.

הוד-עמי תרגומים והפקות פועלת כמחלקה במסגרת הוצאת הוד-עמי לספרי מחשבים. הוצאת הוד-עמי לספרי מחשבים מספקת מקור מידע אמין לטכנולוגיות המיחשוב מאז 1968. במהלך תקופה זו פירסמה הוצאת הוד-עמי מאות כותרים. כיום יש בקטלוג ההוצאה כ- 100 כותרים פעילים המשמשים את לקוחותינו בבית, במשרד, במוסדות חינוך ובמרכזי הדרכה.

הוד-עמי הינה הוצאה לאור מובילה בישראל, המתמחה בכותרים העוסקים במחשבים, עסקים ובטכנולוגיית המידע, ומכוונת את פעילותה אל שוק ההדרכה, השוק המקצועי ואל משתמשי המחשב. כחלוצה ופורצת דרך בישראל בתחום ספרי המיחשוב, הוד-עמי הוציאה לאור מאות כותרים מאז נוסדה בשנת 1968. רבים מהספרים היו רבי-מכר ועדיין מבוקשים ונמכרים היום.

הספרים שיצאו על ידי ההוצאה כוללים ספרי מקור רבים שנכתבו על ידי מרצים ואנשי מקצוע בכירים בישראל. ההוצאה תרגמה והוציאה לאור ספרי איכות בתחום המיחשוב של הוצאות בינלאומיות, וביניהן Pearson, QUE, Microsoft Press, SAMS, John Wiley, Sybex, Mc-Graw Hill ו-Cisco.

בנוסף לרכישת ספר מהמדף, הוד-עמי מציעה שירותי “גזירה” ו”תפירה” של הספרים שלה. אם יש ספר מסוים שרוצים רק חלק ממנו בכמות של לפחות כמה עשרות עותקים, נוכל “לגזור” לפי הזמנה פרקים מתוך הספר ו”לתפור” ספר מיוחד כולל עטיפה עם לוגו המזמין, או אם יש מספר ספרים שרוצים “לגזור” מתוכם פרקים מסוימים ולעשות מהם ספר אחד מיוחד, נוכל לעשות גם את זה.

אתר הוצאת הוד-עמי לספרי מחשבים