הוד-עמי תרגומים והפקותהוד-עמי תרגומים והפקות

תרגום מקצועי לעברית נקי משגיאות שיכולות להביך אותך

הוד-עמי מתמחה בתרגום של חומר מגוון מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית, ושפות נוספות. התרגום נעשה בתחומים ובנושאים שונים – סלולר, מכשירי חשמל, מערכות שונות, משחקים, משאבות ועוד. החומרים כוללים חוברות מידע, פרסומים, ספרי הדרכה, מדריכים למשתמש, מסמכי מכרז ומסמכים אחרים.

התרגומים נעשים על ידי צוותים מיומנים ומומחים. הצוותים המקצועיים מתרגמים לעברית, לאנגלית ולשפות אחרות (כמו ערבית, צרפתית, רוסית, פולנית, ועוד) תוך הקפדה על ידידותיות, שפה פשוטה, ברורה וקלה להבנה.

התרגומים נעשים לפי הצורך בעזרת כלי תוכנה מתקדמים כדי להבטיח תרגום אחיד באיכות גבוהה.

הוד-עמי מבצעת במשך שנים רבות תרגומים לחברות בינלאומיות. חברתנו מקפידה על איכות, תאימות למקור, אמינות, ולא פחות חשוב – לוח זמנים וזמינות מרבית של איש הקשר.

זמני התגובה שלנו מהירים ואנו מוודאים שהעבודה תימסר באיכות גבוהה לאחר ההגהה שלנו והכנסת התיקונים וההערות שלכם.

תרגום לעברית בסטנדרט גבוה

התרגום מבוצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך התאמת תרגום החומר לאופי העבודה של המזמין וללקוחות, ללוחות הזמנים ולרמת האיכות הנדרשת בעבודת תרגום. נערכת הגהה לאחר התרגום כדי להבטיח רמת איכות גבוהה. צוות מתרגמים ועורכים מקצועי ייתן לך ייעוץ ושירות יעיל.

תרגום מהיר לעברית

אנחנו יודעים שזמן הוא מרכיב קריטי ולעתים המרחק בין ההחלטה לתרגום ועד למועד שבו רוצים לקבל את החומר המתורגם קצר מאוד. אנו נעשה כל שנוכל כדי לספק לך את התרגום במהירות ובאיכות הראויה. אנחנו יודעים שלפעמים הזמנת תרגום נעשית בדחיפות, לאחר שהאונייה כבר נמצאת בנמל ופורקת את הסחורה. זה לא ימנע מאיתנו לעשות תרגום איכותי לעברית, לעשות הגהה, וכל זה במהירות ובאיכות הדרושים, הכולל גם עריכה ועיצוב עם התמונות המקוריות של החומר באנגלית.

תרגומים ואיורים

האיורים שנמצאים בחומר המיועד לתרגום הם חלק בלתי נפרד ממנו. במהלך תרגום הטקסט אנו נותנים תשומת לב מיוחדת לאיורים המלווים את החומר. בשלב העיצוב אנו משלבים את האיורים באיכות הגרפית הטובה ביותר האפשרית, בהתאם לאיכות הקבצים הגרפיים שהמזמין מספק.